Відгук про роботодавця «Эпицентр» Добавлен: 07.05.10 20:39

Інші назви: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Адреса: Україна, м. Львів, Львів

Торгівля
Автор(-ка): mara (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: продавець-консультант
Дата співбесіди: Березень 2009 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

мабуть ніяких

Шукати роботу по гіпермаркетах на невідповідну досвіду і освіті посаду змусила криза-хапалась за кожну вакансію у більш-менш соліджній компанії. Ставлення до себе на співбесіді зустріла аналогічне- як до здихаючого від голоду раба, який шукає нового господаря (у той час масових скорочень цим грішили 90% роботодавців). Співбесіда пройшла у стилі : "та що ви не кажете", "щось мені не віриться, що ви у нас пахати подужаєте, ні сил ні розуму не стане", "подивіться на ці гори товару, вам це руцями розставляти", "були тут до вас дівчата, за три дні здулись, і з вами таке буде". Ну і класичні дурнуваті питання типу "Продайте мені степлер" чи "Скільки заробляють ваші батьки" (я би за таке всіх цих HR до стінки поставила)
Моталась я до них три рази, сподіваючись, що всі ці цирки були лише тестами на витривалість, і за проявлену мужність, можливо, кращу посаду запропонують. Ан-нєт. Під час четвертого дзвінка кадровички послала їх- сказала, що знайшла уже роботу. Дотепер із цікавості переглядаю портали пошуку роботу: їхні вакансії висять ВІЧНО. Одне із двох: або умови роботи ще нестерпніші ніж співбесіда, або HR ходить на роботу виключно заради самоствердження за рах. пошуковувачів роботи. Скоріше за все, два варіанти вірні. Нє той дорогой ідьом таваріщі!
П.С. Дякую, що відлякали. Витратила би час ХЗ на що. А так і робота хороша незадовго після того підвернулась )))