Відгук про роботодавця «Украинские ветеринарные технологии» Добавлен: 06.06.17 11:47

Основна назва: Украинские ветеринарные технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Телефони: 050-303-28-73
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Торговля кормами и вет.препаратами. Харьков, Киев, Хмельницкий.
Автор(-ка): Микола (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2016 г.
Дата звільнення: 2017 г.
Корисність відгуку: 2 - 2 = 0
Всього коментарів: 4

Доброго дня .
Перш за все хочу сказати якомусь там Антону що він б багатому не правий .
По перше Пономаренко В.П, дуже добре ставиться до менеджерів , проводить гарні лекції та семінари у всякому разі за період моєї роботі я його бачив частіше ніж будь кого з іншого вищого керівництва компанії.
Як що вдатися до деталей то більш за все роботи з менеджерами та операторами провів керівник філіалу Олександр , потім йде Пономаренко В.П.
Вважаю що той суб'єкт Антон неправдиво описав діяльність керівника філіалу це людина яка допомогла особисто мені відчути в собі сили , а також я спостерігав і за іншими які також висловлювалися про нього з гарної сторони .
Людина яка вирішувала наші проблеми і питання , допомагала в роботі а саме головне ставилася до нас всіх з повагою вважаючі всіх особистостями з своїми потребами .
Людина яка вміє працювати с кліентами , яка не цурається ні якої роботи .

Складається таке враження що є деяка група працівників які призвані не пологшувати роботу іншим а навпаки ускладнювати її.
Що стосовно тієї жінки яку зачепив Антон , то можу сказати що до людей вона відноситься як до бидла , в очі цілує а за спиною падлює .Також можу зазначити що низка співробітників філіалу працювала би і по нині якби не данна особа Сапєльнікова
Можете сміливо віднести 95% звільнень на її рахунок

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 3/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 2/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 4/5
Соціальний пакет та пільги