Відгук про роботодавця «Ашан» Добавлен: 23.02.12 00:10

Основна назва: Ашан
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Львів

Гипермаркет
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2011 г.
Дата звільнення: 2012 г.
Корисність відгуку: 9 - 2 = +7
Всього коментарів: 11

Одні нерви

Охорона: половина бикоти, друга половина биушні мусара. На залі клієнти крадуть, а вони бляді дивляться в камери разом з керівниками відділів як їхні підлеглі працюють і шукають потім причину шоб домахатися, зняти премію або взагалі звільнити. Працівники не мають права відкладати товар за таке навіть можуть звільнити. Політика в них просто піз...! Недавно був такий випадок, менеджер відділу з одягу СЕРГІЙ сука рідкісна, не знаю як такого далбойоба там тримають зробив підставу своїм працівникам (підлеглим) він зробив знижку на ризинові чоботи і пішов дивитися в камери разом з охороною хто буде відкладати собі ці чоботи, вийшло так, що один продавець їх знімав з верху щоб собі відкласти і передав цю коробочку другому продавцеві в результаті та СУКА собі вирішила шо три продавці мають догану. Менеджер відділу нічого там не робить, товар замовляється автоматично він тільки вміє заганяти працівників. Ну нічого все так не буде він мені ще в рукі попадеться. В ночі коли виставляють плато він блять прийде скаже всьо погано ви повільно рухаєтесь,а само сидити в менеджерській фільми дивиться. Такіх менеджерів треба по хребті піздячити.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги