Відгук про роботодавця «Украинские ветеринарные технологии» Добавлен: 04.03.21 09:49

Основна назва: Украинские ветеринарные технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Телефони: 050-303-28-73
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Вінниця

Торговля кормами и вет.препаратами. Харьков, Киев, Хмельницкий.
Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Були люди

Я вже давно тут не працюю. Але  досить довго працювала з людьми, яких поливає лайном пономаренко (він же Сергій),  і впевнена що все те є повною брехнею. Я впевнена, бо саме ці люди, як і інші фігуранти, як тут написано- працювали, поки ти, Пономаренко, їздив у так звані командировки до тайландів, Індонезій, тощо. Чи просто з дівчатами по Україні , де завжди розпускав руки. Ти тут пишеш про якісь контракти? Так більшу частину цих контрактів і здобули ці люди, а зараз всі ці контракти по одному залишають твою компанію, бо нема кому професійно працювати. Всі фігуранти, які дійсно щось робили-пішли. І я  згодна-Господь усе бачить і звісно розсудить. Він усе ж Бачив: як ти викинув людей на вулицю, не заплативши ні копійки. При цьому в тебе не хватило сміливості навіть сказати це людям особисто, завжди посилав інших (бо ти є трусом) . Бачив як ти відкрито брешеш , розповідаючи  видкриту брехню за людей які багато років працювали і працюють з тобою і  ти спотворив багато хороших людей. Я працюю на цьому ринку і далі і можу сказати що брехуном більшість вважають саме тебе, бо ти своїми діями це заслугував. І якщо тобі смішно читати - то смійся, бо пишуть люди те що вважають за потрібне і те що думають, а не те що ти вимагаєшь щоб писали твої підлеглі  за графіком. І саме це і є показником що являє собою твоя дистрибуційна компанія. І я буду Молитися за хлопців, щоб у них вийшло побудувати дійсно дистрибуційний бізнес ( і я впевнена що вийде) , бо саме вони і робили в твоїй компанії тварин здоровими. На мій погляд зараз увт вже не компанія дистрибутор, це звичайна Шарашкіна контора. Ну як ти кажеш Сергій - Вова-: Бог та час розсудить.

P. S. Дашуню, мені дуже прикро дивитися на те, як ця мерзота - пономаренко тебе спотворила. В тебе ж відкрита душа, не бурсуйся у цьому лайні

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії