Відгук про роботодавця «Baker Market» Добавлен: 15.10.21 22:27

Основна назва: Baker Market
Інші назви: ТзОВ "Ромзен"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Львів

Супермаркет
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Немає

Прошу відправити адміністраторів магазину на курси управління персоналом, тому що обидва адміністратори не вміють спілкуватися з підлеглими. Тупі придирання до всього і крики. Заставляють підписувати документи, а копії не дають. Навіть сфотографувати собі не дозволяють. Штрафи за будь що, придумуються на ходу. Графік роботи на початку кажуть 2/2, насправді ти можеш працювати і 4-5-6 змін підряд, аргументують тим що не мають працівників.Ставлення адміністрації до працівників жахливе!!! Особливо зі всього керівництва виділяється адміністратор Галина з Сихова, яка взагалі не вміє спілкуватися з людьми, принижує, обкладає змінами, хоча сама працює так як має бути. Цей адміністратор взагалі не вміє працювати з персоналом і взагалі не вміє керувати магазином!!! Як її поставили керувати магазином, за які заслуги, якщо ця особа не вміє нічого робити взагалі!!!!! Хоча ні, одне вона вміє добре, це сидіти в себе в кабінеті, гріти своє 5-те місце і віджирати його булочками!!! Людина стоїть не на свому місці, нікому не раджу туда йти працювати, жахливе місце!!!! Настільки гнилої особи я ще не бачив!!! Не вздумайте туда йти працювати, ви пошкодуєте вже в перші дні!!!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії