Відгук про роботодавця «United Work» Добавлен: 26.10.21 15:33

Основна назва: United Work
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Київ, Юрківська

пирамида сетевая
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Маркетолог
Дата співбесіди: 2021 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2
Всього коментарів: 2

Секта

Обережно, лохотрон і сектанти! Під виглядом працевлаштування заманюють людей у мережевий маркетинг, у найгірших його проявах. Ознаки "вакансії" від дистриб'юторів TIENS: 1) Розмитий функціонал, ніякої конкретики у вакансії. Підміна понять "ієрархічна структура" та "фінансова піраміда". Заявляють, що мережа магазинів АТБ — це мережевий маркетинг:) 2) Кажуть, що співпрацюють з ООН, Bosch, Microsoft. Брехня, серед відкритих списків постачальників даних компаній немає ніяких TIENS/Тяньши. Моє твердження легко загуглити. 3) Обшарпаний офіс, де сидять " керівники чогосьтам". Керівник пірозділу і керівник офісу.(ШО?ГА?). Насправді займаються рекрутингом і створюють безперервний потік людей, щоб заманити у свою структуру. Розвішують макулатуру на стовпах та під'їздах, розміщуть "вакансії" на сайтах пошуку роботи. 4)Відправляють на 3-4 денне неоплачуване стажування, де пробують "промити мозок". Мотивують людей. Потрібно буде закупити БАДів на певну суму. 5) Гроші заробляє лише "верхушка" піраміди за рахунок накрутки курсу PV (внутрішня валюта)та за рахунок свят імені "себе". До речі, на оренду офісу і на різні поїздки скидуються самі тяньшисти. 6) Усі, окрім деяких з "верхушки", дуже бідні. Виглядають обшарпано, вкладають останні гроші в особистий товарооборот. Людям так промили мозок умпішним успіхом, що вони влазять в борги!. 7) Рекомендую подивитися в ютубі фільм "Самый "Худший работодатель" в России. Дистрибьюторы Тяньши (Tiens). Фильм-обзор Павла Комиссарова.". Він розібрав методи тих сектантів. 8)"Ви не розібрались. У чому саме не розібралися — не скажу. Пояснювати вам нічого не повинен. Собаки лають, караван йде")) Ось так виглядає конструктивний діалог з тяньшистами)) 9) А, ще загадала. Розказують, що кальцій від Тієнс засвоюється на 90%:))). Видно, дистриб'ютори Тяньши базовий курс хімії в школі прогулювали)) 10) Вважають, що наймана праця — це рабство, хоча сучасні професії: UI/UX designer, PM, QA, digital online marketers, web developers, hr і так далі приносять більше грошей ніж має верхушка Тієнс. Про нижніх мовчу, сподіваюся, що вони не голодають. Одним словом, страшно, шо такі мерзотники в цьому світі живуть. https://www.vnutri.org/united-work/