Відгук про роботодавця «Украинские ветеринарные технологии» Добавлен: 05.11.21 11:58

Основна назва: Украинские ветеринарные технологии
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Телефони: 050-303-28-73
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Харків

Торговля кормами и вет.препаратами. Харьков, Киев, Хмельницкий.
Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2021 г.

Панове, дякую Вашим відгукам! Три місяці тому мене запросили на співбесіду в цю компанію і, звичайно, я зайшов почитати відгуки. Був шокований такою кількістю негативу, тому одразу виникли сумніви щодо цієї роботи. Я вагався три дні, але, зрештою, вирішив піти на співбесіду та послухати, що мені там розкажуть. Дійсно, мене зустріли дуже привітно, запропонували каву та почали розповідати про компанію, хто вони, звідки, скільки років на ринку та ще багато всього. Зрештою, справа дійшла до заробітної плати. Розказали про ставку, KPI, мотивацію і як в майбутньому буде підвищуватися мій оклад. Але, почитавши цей форум, дізнавшись про те, що компанія тільки розповідає, а не платить, одразу не повірив у все це. Прийшовши додому, поділився результатами співбесіди з дівчиною, та розповів про відгуки. Вона сказала, що не варто втрачати час. Не знаю, що в голові перемкнуло, що я вирішив все-таки піти в УВТ. Три місяці вже працюю тут і зрозумів тільки одне — ніколи не бійся ризикувати, адже, іноді, ризик може підняти рівень твого життя. Я вдячний своїй інтуїції, яка пов’язала мене з цією компанією, адже тут все не так погано, як пишуть. Зарплату отримував вже тричі, в повному обсязі і так, як домовлялися. Компанія УВТ — це класне місце для кар’єри, тому друзі, ідіть проти системи та суспільства заради своєї мети!

....

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії