Відгук про роботодавця «ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»» Добавлен: 18.11.21 17:48

Основна назва: ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»
Сайт:
Телефони: 4343 (безкоштовно з номерів усіх національних операторів); +38 (044) 206-84-15
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» надає фінансові послуги на території України на підставі державних безстрокових ліцензій на здійснення брокерської, дилерської та депозитарної діяльності депозитарної установи. Компанія залишає за собою право відмовити в наданні послуг особам, що не відповідають вимогам, які висуваються до клієнтів, або стосовно яких встановлена заборона/обмеження на здійснення таких послуг відповідно до законодавства України або інших країн, де здійснюються операції. Також обмеження можуть бути накладені внутрішніми процедурами та контролем ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».
Автор(-ка): Константин (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Занимаюсь консультированием клиентов. Работа устраивает абсолютно, мало того, что коллектив и начальство вменяемые, так еще я и параллельно инвестировать могу, как частное лицо. Вот в сентябре Dlocal Ltd продала, 170 % в плюс, супер-прибавка к зарплате))

Нет

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
  • Рейтинг 4/5