Відгук про роботодавця «Центр Парето» Добавлен: 21.11.21 15:59

Основна назва: Центр Парето
Інші назви: Центр оценки собственности "ПАРЕТО"
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Сайт:
Телефони: 0443619979
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Независимая оценка
Автор(-ка): Олена (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Вересень 2021 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0
Всього коментарів: 2

Нещодавно замовляла оцінку в компанії Парето. Інформацію знайшла в Інтернеті. Потрібно була занижена оцінка (але законна), щоб оптимізувати витрати у нотаріуса. Приїхала до них в офіс. Менеджер з офісу сказала, що зроблять будь-яку оцінку, та мінімальна оцінка буде коштувати дорого, але прийме її будь-який нотаріус. З першого погляду все добре, всі привітні, всі усміхаються. Здалося, що серйозна сучасна компанія.

За оцінку заплатила майже 5 тисяч гривень. Дуже дорого, але зраділа, що все одно вигідно, бо у нотаріуса заплачу значно менше. Роблять дуже довго, чекала майже 5 днів! Прийшла до нотаріуса, віддала оцінку. Вона її почала перевіряти і аж жахнулася! Оцінка їй зовсім не підійшла (хоча обіцяли в компанії парето, що зроблять законну оцінку). Не знаю, що там було, я в цьому не спеціаліст. Сходила ще до трьох нотаріусів – реакція така ж сама. Зателефонувала в т.н. компанію парето, попросила вернути хоча б половину сплаченої суми, в результаті чого почула жорстку відмову. Переробляти на нормальну оцінку без доплати повністю відмовились. Так що друзі, рекомендувати в компанії парето нікого та нічого (((.
Прийшлося замовити оцінку у інших оцінювачів, які зробили її на протязі одного дня! Ось така, друзі, історія (.
Компанію парето зовсім не рекомендую !!!