Відгук про роботодавця «Центр биржевых технологий» Добавлен: 06.12.21 22:06

Телефони: +38 (0482) 37 94 54
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Львів

Информационно-консалтинговые услуги
Автор(-ка): Наталія Б (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Я навіть і не думала, що буду вкладати кошти у фінансові ринки. Ще більше, що буду сама займатися торгівлею, тому що спочатку я мала намір просто інвестувати. Якось 3 роки тому я потрапила на семінар до офісу ЦБТ у Львові і прослухала як розповідали про інвестиційну грамотність, потім особисто познайомилася з керівником офісу Оленою Якубовського і якось вона справила на мене приємне враження, здалася позитивною людиною якої можно довіряти. Тому я вирішила спочатку що буду інвестувати і почала я з невеликої суму, вклала приблизно 3 тисю. дол. задля того, щоб спробувати, як воно насправді працює, тому що мені пропонували інвестувати з підключенням до торгівельного роботу. Після підключення він дійсно почав заробляти. Потім одного разу виникла просадка і я вирішила від нього відключитися, хоча як я вже помітила потім, він вийшов з неї, але я почала вивчати самостійно торгівлю, пройшла курс беластіум і почала торгувати на валютних парах. Торгівля мені подобається, я вважаю, що я правильно зробила, що звернулися до Олени за порадою, в що краще вкладати, тому що я бачу, як мої знайомі інвестують гроші в банки і нічого звідти не виймають, а я свої відсотки заробляю і вони більші, ніж банки на сьогодні.

-----------

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії