Відгук про роботодавця «Luxoft» Добавлен: 08.05.23 16:19

Основна назва: Luxoft
Інші назви: Люкс Софт, Luxsoft
Сайт:
Адреса: Україна, м. Київ, Одеса

Одна их крупнейших аутсорсинговых комапний Украины и России. В Киеве штат более 200 человек. Есть филиал в Одессе. Все проекты - иностранные.
Автор(-ка): Борис Ігорович (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Senior React Developer
Дата початку роботи: Квітень 2021 г.

Дуже подобається компанія, проект, команда, та менеджмент. Сама компанію надає багато можливостей для розвитку та прекрасний соціальний пакет. Можна проходити різні тренінги та курси, також на Udemy. Можно бути лектором, бадді, чи інтерв'юером. Є гарна страховка, та компенсація спортзалу. На проекті добре оцінюється продуктивність, менеджмент сам може запропонувати вам вищу зп якщо ви крутий та ефективний спеціаліст. Також є курси англійської з сильними викладачами, які козуміюсь яка у нас робота та яка англійська нам потрібна.
Під час відключень світла менеджмент піклується про своїх спеціалістів. Наша команда отримала Bluetti, а доки його привезли я насолоджувався прекрасним сучасний офісом, де все працює завжди.

немає, я всім задоволений

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії