Відгук про роботодавця «АТБ-маркет» Добавлен: 25.07.23 15:48

Основна назва: АТБ-маркет
Інші назви: ТОВ АТБ-маркет
Адреса: Україна, м. Київ

ПРОДАЖА И РЕАЛИЗАЦИЯ ПРОДУКТОВ ПИТАНИЯ
Автор(-ка): НеВласник (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2023 г.

Це не буде просто стандартний відгук, погано чи добре все в магазині.

Це буде відгук для Власника чи Генерального директора, або ж просто до того ,хто приймає остаточне рішення по управлінню торгівельною мережею.

Цей відгук навряд буде корисним для кандидатів на вакансії в АТБ.

З хорошого те, що праця працівників використовується на 100%, тобто коли у продавця немає роботи то він іде на касу і працює касиром.

Тепер щодо поганого.

Я вважаю ,що магазин перенавантажений стандартами і правилами.

Якщо стандарти чи правила підтверджені прибутками, то це добре, якщо ні, і стандарти просто взято з потолка. ,то не дуже добре.

Наприклад, викладка продукції.

Наявність продукції на полицях впливає на прибутки компанії.
А от позиція товару на полці впливає на прибуток компанії? А наскільки впливає? Скільки це відсотків ,може 1% ?

А товарні запаси які в торговому залі під стелажами.Наприклад, керуючий хоче щоб тлварні запаси під полицями лежали красиво по кольорам,і виходить продавці витрачають свій час на те щоб було по кольорам товарні запаси.

Скільки прибутків дає розміщення товарних запасів по кольорам ,під полицями , 0,0002% від прибутку ?

Це я не всі стандарти перелічив які стосуються роботи продавця, але виконання всіх стандартів,а особливо стандартів з потолка забирає час,який можна використати більш ефективно.

Тепер про чистоту- адже це теж один з стандартів.

Я не знайлмий з внутрішніми документами,які регламентують чистоту в приміщеннях магазину.

Але я бачив що від прибиральників вимагають щоб було чисто усюди і завжди.
І двоє прибиральнтків на магазин з 3з поверхів просто розриваються.

Так не буде.Не буде чисто завжди і усюди.

Але можна зробити наступне.
Така сильна чистота, на мою думку,не потрібна

А тому що можна зробити:
1.Продавців на 3 поверсі попросити прибирати в час коли в них немає роботи в відділі,або зменшити кількість стандартів і правил ,і таким чином дати можливість продавцям слідкувати за чистотою.
Або ж продавцю з відділом на 3му прверсі , який має найменше покупців , запропонувати взяти функції прибиральника.

2.Поділити на зони,де треба більша чистота і менша.

Наприклад зробити три зони, зона зберігання продуктів- найбільша чистота повинна бути.
Зона технічних приміщень (коридори ітд) найменша чистота потрібна.

Зона торгового залу найбільша чистота потрібна.

От виходить в торговому залі і в складі найбільше притримуватись чистоти,інше другорядне.

ВИСНОВОК

Тож, варто переглянути розвантажити магазин від правил і стандартів, переглянути які з них з потолка,а які підтверджені прибутком.

І друге- не гнатись за двома зайцями,не намагатись щоб все було супер ідеально всюди і завжди.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 4/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії