Відгук про роботодавця «Баядера» Добавлен: 06.12.23 09:21

Інші назви: ЧП "Баядера"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Київ

Торговля ЛВИ
Автор(-ка): Гость (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Немає

Я не раджу нікому працювати під керівництвом такого зав. складу, як на Баядері (це -деградація).
Я витратив пів дня на співбесіду тому мав право залишити відгук.
Співбесіду мала проводити кваліфікована людина. Яке право ви маєте щось радити іншим роботодавцями за мене? Ви що зі мною працювали? Ви побачили в мене загрозу в тому план, що я можу повністю замінити вас на посаді тому й почали задавати недолугі питання. Я відповів на всі ваші два "питання": "чому не в армії?" та " а в такому віці ще вчаться?". Ви не задали жодного питання, яке торкалось би моїх професійних навичок, та більш того, ви навіть не знайшли моє резюме. Щодо моєї «проблеми» з мовою. Ви серйозно? Я маю легку ступінь заіканія. Процитую з інтернету «легка форма - заїкаються лише у збудженому стані і при прагненні швидко висловитися». Зараз йде війна, то ви будете вказувати і на тих, хто прийде без ноги? Без руки? Без ока? З нервовоим тіком? Або після контузії? Це так ви виказали толерантність? Ви тільки підтвердили мої слова "є пихате спілкування та хамство".
І запам'ятайте одне - йдуть не від компаній, а від керівників!
Якщо у вас постійно відкрите питання складу, то зверніть увагу на вашу комунікацію, постановку задач та людяність!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії