Відгук про роботодавця «Wecode Викод We.code Ви-код» Добавлен: 13.02.24 12:47

Основна назва: Wecode Викод We.code Ви-код
Інші назви: Wecode, ООО "Викод", Ви код, Ви-код, ООО "Викод Сервис", ТОВ "Вікод", Ві-код
Сайт:
Адреса: Україна, м. Житомир, М.Житомир,Проїзд Кондратюка, 3, кВ.5

1С франчайзи, партнеры BAS
Автор(-ка): Терехов В'ячеслав (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2024 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1
Всього коментарів: 1

Якщо ви тупий і жінка - в вас є можливість піднятися в ціцй компанії по кар'єрній сходинці, ну потрібно правда буде з керівництвом домовитись

Сама гнила компаныя із всіх, в якій я працював. Останній місяць вам не оплатять і не надійтесь — скоріше за все розкажуть який ви поганий. Аналітики жесть — називається тупой еще тупее, при чому грузить будуть з чотирьох сторін, спочатку молодший аналітик довбати, потім старший, при чому будуть задавати одні й ті ж питання, продохнуть спокійно і спокійно робити свою роботу вам не дадуть. При чому дарма часу ви потратите безліч, тому особливо залогувати багато часу за місяць вам не вдастся. Є і нормальні правда бізнес-аналітики і програмісти, але в цій компанії таких дуже мало. Ну взагалі гнила конторка, яку словами не описати і якщо вам щось будуть обіцяти — будьте в ній дуже обережні, тому що пообіцяти можна багато.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 2/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги