Відгук про роботодавця «кибернетики» Добавлен: 04.03.24 20:01

Основна назва: кибернетики
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт:
Адреса: Україна, м. Київ

сеть магазинов по продаже мобильных устройств (смартфоны, планшеты, наушники и т.п.)
Автор(-ка): Арзу(для анонімності) (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: продавець
Дата початку роботи: Липень 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.
Стартова зарплата: $200
Фінальна зарплата: $400

Норм то шо не гонять за невиконання планів штрафами та звільненнями
Якщо є норм пруфи можна вирішити питання з керівництвом
Комфорт на тт без псевдоначальнічків ти сам по собі по суті є тільки камери
Нормальне відношення до конфліктних ситуацій з клієнтами, завжди вирішать питання в сторону вигоди клієнту

Нічого нового не придумано
Хороша копія аллошки, але з сектанським уклоном, все таки компанія на першому місці, а продавець в низу цієї ієрархії хоч ти робиш плани хоч ні
Керівники середньої ланки діють кожен по своєму тобто немає якогось загального стандарту у всіх
Підлабузництво до цих же керівників в приорітеті, якщо ти перед ним не падаєш на коліна, то можуть бути погрози аля мені пофіг на вас можу взяти кого завгодно на цю роботу
Також майте на увазі що є різні торгові точки в основному хорошу зп можна мати на великих магазинах якщо у вашому місті відкривається ларьок, то не очікуйте той рівень зп який вказаний в вакансії
По зп, на початку будете робити за ідею, а потім якщо ви сподобаєтесь керівництву то вас не звільнять і можливо залишитесь на стабільну зп 500-800 баксів

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 3/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги