Відгук про роботодавця «АВК» Добавлен: 06.01.13 15:32

Основна назва: АВК
Інші назви: AVK
Сайт:
Адреса: Україна, м. Дніпро

Кондитерская компания, в составе которой 5 кондитерских фабрик в Украине.
Автор(-ка): Робiтник (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: робiтник
Дата початку роботи: 2005 г.
Дата звільнення: 2013 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2
Всього коментарів: 2

Добрi вiдносини з хлопцями

Рішив написати бо терпіти більш не можу.
Шабашники робили на фабриці і раніше, але за ними дуже дивилися та заставляли перероблять якшо шось не так. Я ще тоді розумів шо вони частково відбирають у звичайних працівників гроші.
Коли звільнили головного енергетика та інших, ці підрядники зникли. Казали будем робить самі. Нас почали ставити на ремонти цехів, працювали ми нормально, все успівали. Хлопці вже мають великий опит. Можно було надіяться і на якесь збільшення заработної платні, бо вона дуже мала. Але не все так сталося як гадалося.
Ті самі шабашники повернулися і роблять тепер майже все. Зазвичай не якісну херню. Мабуть знайшли собі нову «кришу» А як роблять ніхто не дивится. Розбиратися та ремонтувати якшо воно не робе нашим хлопцям. Я підходив до їхнього майстера кажу шо ти робиш, як воно буде працювати, а він мені .
Не лезьте дядя.
Бумажки підмахнув та і добре. Скільки це буде продовжаться?
А коли воно не працює біжим ми слюсарики. А цех стоїть.
А ще ми почули що буде скорочення штату і нас повиганяють, бо непотрібні. Оце вже занадто. Халтурники остаються, а ми за ворота?
Шановне керівництво дуже прошу розібратися та надати справедливе рішення.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 3/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 4/5
Соціальний пакет та пільги