Відгук про роботодавця «ДП"Сучасні фінансові рішення"» Добавлен: 11.09.15 10:48

Основна назва: ДП"Сучасні фінансові рішення"
Телефони: 0503830631
Адреса: Україна, м. Вінниця

предоставление посреднических услуг Восточного региона ДП "Современные финансовые решения" Компания "Фокстрот. Техника для дома"
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: Липень 2015 г.
Дата звільнення: Вересень 2015 г.

Хоть ЗП приходила в часно

Ужасна контора, тебе беруть тільки на 2 місяця, поки ти працюєш знаходять нових людей, З.П 1200 прибиральниці і то більше получають, мотивація змінюється кожного місяця було 200 тис. стало 440 тис. та ще обовязкова умова щоб заробити і бонуси потрібно впарювати ДОП страховки, (в мене бонусів і не було та й на них не надіялась) графік важкий, той хто його складає тільки для себе його робить (6 днів працюєш і 2 виходні), відношення ганебне особливо якщо якись день в магазині "Фокстрот" манемає клієнтів або приходять неплатоспроможні тоді тебе дрючать. Директор магазина "Фокстрот", Папаніна 1а, сам не орієнтується в кредитних продуктах, а вимагає високих результатів, тому що купив своє місце в магазини. Після всього вище сказаного Я не рекомендую ДП "Сучасні фінансові рішення" нікому!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 2/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги