Відгук про роботодавця «ДП"Сучасні фінансові рішення"» Добавлен: 06.11.15 11:44

Основна назва: ДП"Сучасні фінансові рішення"
Телефони: 0503830631
Адреса: Україна, м. Київ, Житомирська область

предоставление посреднических услуг Восточного региона ДП "Современные финансовые решения" Компания "Фокстрот. Техника для дома"
Автор(-ка): Обурений працівник гівняної кантори (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Кредитний експерт
Дата початку роботи: 2015 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1
Всього коментарів: 1

Закалка нервів і виховання терплячості до лайна цієї кантори

Компанія відверто розраховує на дешеву робочу силу!
1) не виплачується навіть мінімальний прожитковий мінімум! За місяць 937 грн?! це як?
2) з видану к-сть кредитів (а це за останній місяць дільше 90тис) прислали 41грн17 коп!!!!!!!!!!!!!!!
3) продзвони та смс розсилку вішають на мої особисті витрати. Це, тобто, я маю за 937 грн в місяць ще й поповнювати телефон на 500 грн (ну судячи з вимог до об*ємів розсилки та продзвонів)
4) розклеїти 50 реклам за день. У провінційному містечку, де 50 оголошеннями можна заклеїти все місто!!
5) фотографування стовпів з рекламою?!
6) Хамське відношення до працівників, мати в трубку, та штрафи штрафи штрафи! З чого штрафи з 937 грн?!
Вимоги не відповідають оплаті! Заробітня палата, м*яко кажучи принизлива! Вихідних нема - 7 днів в тиждень!!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 2/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії