Відгук про роботодавця «Запорожский Завод Ферросплавов» Добавлен: 08.01.20 16:03

Основна назва: Запорожский Завод Ферросплавов
Інші назви: ПАО ЗФЗ, ЗЗФ, Запорожский фероосплавный завод
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Сайт:
Телефони: +380 (61) 700-41-71, +380 (61) 700-41-72
Адреса: Україна, м. Запоріжжя, Ферросплавная 11

Производство ферросплавов
Автор(-ка): Відправлю Грицька на пенсію для Овчаренко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: зварник
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2020 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

почну державною мовою :Бідою Ремонтно механічного цеху досі є Старший майстер Овчаренко Грицько Васильович, цей свинопас закінчивши рік Слесарного ПТУ керує цілим участком кожушного відділення, за роки протирання штанів в будці , не здобувши ніяких виробничих знань , а лише навики в лайці , та мучанні працівників,
сам Грицько тупий як дятел а злий і скажений як собака, на креслення поглядає як Баран на нові ворота , лупає очима як фотоапарат і нічого не розуміючи начинає волати что всі вокруг вороги я заколот проти нього вчинила, також Грицько не вміє знаходити мову в колективі люди працювати з ним не хотят , якесь виробниче питанні вирішити з ним просто не реально , він оре , скаженіє и пугає тебе звільненням а також говорить звільняйтесь все для меня краще коли у мене меньше людей і це коли на носі кап ремонт печей !

да тут був один человек який мог поставить Грицька на місце , цей хлопчина буд начитанный , грамотний , знав Кзот , і як спеціаліст був не поганий но шакали прикормлінні Грицьком його сжерли і він помандрував за поребрик

а теперь люби читачі журнала мурзилка, про техніку безпеки , коли іде дощ на зварювальні апарати капає волога іх просто на просто заліває , коло них лужа метра зо два в діаметрі но Грицько заставляю проізводить зварювальні роботи під угрозою зняття премії .... такох дає завдання кислородні балони перекатувати вручну без тачанки з ланцюжком ...... по масляній підлозі.....

і висновок любі друзі: Овчаренко Грицько це некомпетентна людина , сповнена тараканами та совковими лайновыми ідеями, і нічого спільного з виробництвом крім роби що на ньом не ма. цей щур много років сидів на не своему місці і портив усю статистику в РМЦ у загальнозаводських змаганнях , так вот доки цей Бевзь буде в РМЦ воно буде в Дупі , його надо гнати сраною мітлою звідти і після нього це годину провітрювати !

Підписуйтесь на канал ставьте лайки

Клопу, Пиріжку Жоглі та всім нормальным пацанам Привіт а Грицьку залупу по вусам

німає

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії