Відгук про роботодавця «Европейская академия GOLD, Учебный Бизнес Центр» Добавлен: 16.08.21 14:01

Основна назва: Европейская академия GOLD, Учебный Бизнес Центр
Інші назви: ООО "ГОЛД СЕРВИС БИЗ КОМПАНИ"
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт:
Телефони: 0669256764
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

Индивидуальные онлайн и корреспондентские курсы профессий, бизнес-курсы, валеологии и ЗОЖ, wellness, диетологии и нутрициологии, народной и нетрадиционной медицины (натуропатии), биоэнергетики и эзотерики, подготовки к ЗНО
Автор(-ка): Галина Сидоренко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Січень 2021 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Дуже дякую моєму куратору Олені Валеріївні й всій Європейській Академії GOLD за якісний, викладений у доступній формі навчальний матеріал. Я закінчила навчання у минулому місяці, курс анімалотерапії (зоопсихології). Навчалася півроку. Вже за перший день навчання я отримала багато інформації. Вся ця інформація запам'яталася зразу, так легко! Я стільки всього для себе прояснила! Ще раз дякую Олені Валеріївні за підхід, за терплячість, за гаряче бажання навчити і догодити. Отримавши сертифікат й диплом міжнародного зразка, я зразу відкрила власний бізнес на продажах породостих собак (здебільшого, завдяки консультаційно-інформаційній підтримці, активності мого куратора і менеджерів Академії).

Жодного мінуса я не побачила, ні найменшого