Відгук про роботодавця «Baker Market» Добавлен: 20.08.21 18:51

Основна назва: Baker Market
Інші назви: ТзОВ "Ромзен"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Львів

Супермаркет
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Пекар
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.
Стартова зарплата: $10000
Фінальна зарплата: $8000

Вчасно виплачують зарплату,поки працюєш.та коли звільняєшся або тебе звільняють потрібно кілька тижнів чекати і просити щоб тобі виплатили зароблені гроші.

Я і моя сім'я часто купляли продукцію в Бейкер Маркеті,тому коли з'явилися вакансії я не роздумуючи пішла туди працювати пекарем.я працювала в нічні зміни,робота важка,умови жахливі.Нічого натурального у випічці немає, в тісто додаються хімічні порошки,що шкодять здоров'ю ,а начинки повністю хімічні,часто не першої свіжості.Сосиски для булочки з сосискою,які люблять наші діти - дешеві і дуже часто зіпсовані,аж зелені.Капуста для булочок здебільшого зіпсована,та ніхто на це не зважає.Ціни щоразу збільшуються,та продукція кращою не стає.Технолог нічого не розуміє,освіти відповідної мабуть немає,як розказували дівчата співробітники-вона продавала на базарі чебуреки і тут їй пощастило стати технологом,тому маємо,що маємо!!!!!!!
Тетяна Михайлівна(начальник чи завідуюча пекарні ,точно не скажу) неоднозначна людина,яка любить займатися плітками.Дуже сумніваюся що вона дає своїм дітям ,яких у неї двоє,булочки з цієї пекарні. На пекарні антисанітарія,бігають таракани по столі і тісті,засобів гігієни немає(я про мило,рушники хоча б паперові,антисептик чи щось в тому роді)немає нормальних ганчірок,відра і швабри щоб прибрати в кінці зміни,так як дівчата - пекарі ще за ті ж гроші працюють прибиральницями,та для неї це нормально.Ніякої поваги до працівників!!!Коли людина звільняється за власним бажанням то має відпрацювати 2 тижні,та є моменти коли людину звільняють без попередження вижавши з неї всі соки,і ще потрібно чекати кілька тижнів щоб її виплатили всю зарплату.Я зараз описую пекарні на Науковій,Тролейбусній і Симоненка,те що я бачила на власні очі.
Тому добре подумайте чи йти працювати у Бейкер Маркет і тим більше купляти їхню продукцію ніби "натуральну"!!!!!!!!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 2/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії