Відгук про роботодавця «To go travel» Добавлен: 06.12.21 09:32

Основна назва: To go travel
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Адреса: Україна, м. Київ

Продажа туров
Автор(-ка): Максим, Юлія, Єгор, Мілана (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Дякую Ірині та Тугоу тревл
Відпочинок сподобався, всі задоволені і якщо Вам потрібно буде для відгуку про готель: 1.Територія велика, чисто, багато зелені: пальми, квітучі кущі, квіти, зелені охайні газони. Басейни чисті, є для дітей та дорослих, є душ, рушники для пляжу та басейнів видають щодня. 2.Номери великі, але перший в який нас поселили був не зовсім чистим, але за 20 доларів ми переїхали до іншого - двох кімнатного. Взагалі весь номерний фонд потребує ремонту, який проводиться, але поступово. В номерах прибирають щодня. Є сейф, холодильник, телевізор, кондиціонер, електрочайник; балкон на перших поверхах з виходом на територію, терасу. 3.Харчування різноманітне. З м'яса в основному яловичина та курка; багато овочів, різноманітних місцевих солінь, приправ, гірчиць... З фруктів яблука, груші, виноград, апельсини, світі, диня, фініки. Багато солодощів! Одним словом -їжі вистачає. 4.Море без коментарів. 5.Пляж не пісок, як на фото. Це дрібні кам'яні крихти, схоже на наш відсів, але вони не гострі і ходити, в принципі ок. Захід у море з берега є, але там мертві корали подекуди, тому потрібно спеціальне взуття. 6.Пантон. До місця купання від берега метрів 70-100, до кінця пантону потрібно йти 18-20 хвилин і всеодно в кінці зачинено. Ось там, вкінці найбільше рибок та коралів, якщо прохід відкриють на екскурси з дайвінгом можна не їхати, все це є біля готелю, але якщо відкриють прохід. Біля місця купання теж є рибки, але менше. 7.Персонал приємний, російськомовний. 8.Поблизу готелю є ринок, але все це можна купити і в магазинах готелю, ціна однакова. 9.Трансфер в/із готелю - без проблем, все добре. В цілому нам все сподобалося дуже Вам дякую і бажаю побільше вдячних туристів. Забула написати про аквапарк, він є, невеликий, але це навпаки краще, можна відслідковувати дітей і теж він не новий, але чистий.

Божаемо побільш таких менеджерів компаніі

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 3/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії