Відгук про роботодавця «To go travel» Добавлен: 11.01.22 15:21

Основна назва: To go travel
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Адреса: Україна, м. Київ

Продажа туров
Автор(-ка): Савчук Олег, Макар (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Дякую величезне Аліні і компанії туго Тревел! Ви супер специ! Швидка, професійно-чітка добірка (за бажанням клієнта) Готель КРААЛЬ- це саме те що нам потрібно! Новий, стильний і затишний! Немає нескінченного ринкового крику, взагалі місце де знаходиться готель, в деякому роді невинно)) ні заїжджене і не зовсім вилизане!) Номери різні, взагалі на будь-яку кишеню) Номер який Ви бронювали, нам не зовсім підійшов) Ну то таке) Ми просто доплатили і отримали те що хотіли) Сніданки дуже і дуже не дурні, різноманітні. Весь персонал бусічкі, починаючи з ресепшн, всі, буквально всі (офіціанти, покоївки) Своїм друзям, я звичайно ж буду рекомендувати Вас. Але, моя Вам рада (якщо дозволите) дивіться по людям, товаришів в нагоні) заселяйте десь в вилизаних місцях!) Так як тут їм не підійде, я впевнена! Соррі) що так багато написала, але лаконічність не мій коник) Вам ще і ще величезна Спасибі, ні Спасибіще! Аліночка, Ви найкраща! Завдяки Вам ми отримали якісний відпочинок!

Очікували в черзі, а часу не було на це
дуже жаль

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії