Відгук про роботодавця «To go travel» Добавлен: 20.01.22 17:48

Основна назва: To go travel
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Адреса: Україна, м. Київ

Продажа туров
Автор(-ка): Екатерина и Александр Базан (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Дякуємо менеджеру Аліні і компанії Тугоу Тревел за підбір готелю, нам все дуже сподобалось, смачна їжа, дуже привітній персонал, сам готель, і пляж. Чудове розташування, і гарнючі види! В готелі є анімація, біля основного великого басейну, який знаходиться на території Роялю, але є і ще один басейн на території Різорту, і там спокійніше, плюс ще є критий басейн. Можна гуляти по всій (величезній) території, але їсти тільки в своєму пансионата На території є магазини, і розважалки для дітей. Про їжу - дуже різноманітна. Були і кебаби, і такоси, і суші навіть давали) багатий вибір салатів, і м'яса. Про алкоголь - смачний і крепкий)) Про номер - трохи стомлений) кондиціонер не сильно морозив як хотілось, але температура комфортна. Смарт ТВ нема, і чайника в номері теж нема. А кроваті зручні, і є багато подушок) Про відпочиваючих - в готелі дуууууже багато іноземців. Приємно було чути арабську, німецьку, польську і турецьку, аніж російську) Ще радимо відвідати зелений канйон (на кораблі), і тази каньон (підіймались на вершину на джипах)!

Рекомендую вам пропонувати більше екзотичних турів, так само індивідуальні тури в екзотичні регіони

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії