Відгук про роботодавця «Інтернет-магазин STYLUS» Добавлен: 10.09.22 13:17

Основна назва: Інтернет-магазин STYLUS
Інші назви: Cтилус, Cтілус, Cтайлус
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Телефони: +38 (044) 364-11-33 +38 (067) 474-11-33 +38 (050) 474-11-33 +38 (063) 874-11-33
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ

STYLUS існує на українському ринку онлайн-продажів з 2008 року і за цей час встиг зарекомендувати себе як надійний інтернет-магазин. На сьогоднішній день у STYLUS представлений широкий асортимент цифрової техніки, дрібного та великого побутового обладнання, книг, товарів для дітей і всього, що стане в нагоді в кожному будинку.
Автор(-ка): Недовольный Покупатель (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2022 г.

Нет

Скотский магазин и скотский сервис, никогда больше сюда не прийду и всем знакомым рассказал. Я купил данный товар но поскольку сборка оказалась очень плохой(очень тихий звук, зеленоватое изображение, слабый корпус) я пользуясь законным правом возможности вернуть в течении 14 дней решил это сделать через день после покупки. Мне было отказано со словами что товар не в "товарном" виде хотя мое пользование им ограничилось смоук тестом, то есть для них не "товарный" вид это тот в котором они продают. В Европе право 14 дней святое, вот только мы к сожалению к Европе относимся только географически