Відгук про роботодавця «Інтернет-магазин STYLUS» Добавлен: 17.06.23 14:25

Основна назва: Інтернет-магазин STYLUS
Інші назви: Cтилус, Cтілус, Cтайлус
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт:
Телефони: +38 (044) 364-11-33 +38 (067) 474-11-33 +38 (050) 474-11-33 +38 (063) 874-11-33
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ, Вулиця німецька 1/32

STYLUS існує на українському ринку онлайн-продажів з 2008 року і за цей час встиг зарекомендувати себе як надійний інтернет-магазин. На сьогоднішній день у STYLUS представлений широкий асортимент цифрової техніки, дрібного та великого побутового обладнання, книг, товарів для дітей і всього, що стане в нагоді в кожному будинку.
Автор(-ка): Шокований співробітник Лариса (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: Березень 2023 г.
Дата звільнення: Травень 2023 г.

000000

Працювала 2 місяці. Уявлення не маю, як ця компанія досі існує на ринку і хто їх покриває. Через 2 тижні роботи почала розуміти, куди потрапила. Але першу виплату я мала отримати більш ніж через півтора місяці роботи, тому чекала, щоб хоч щось виплатили і більше туди не поверталася. Лишила на столі ноут, перепустку, на наступний день повідомила, що йду на нормальну роботу, де мене дійсно вже чекали. Звичайно, ніхто не виплатив потім нічого вже, але я це розуміла заздалегідь. Дуже шкода клієнтів, які намагаючись економити, натрапляють на цю фірму і потім нічого не можуть довести, якщо товар бракований, або не відповідає вказаним характеристикам. Відсутність фіскальних чеків, відсутність терміналів на точках, сірий товар, клієнти оплачують товар на карти співробітників, вони постійно змінюються, Керівниками фірм ставлять підставних людей з різних відділів і теж постійно змінюють. Для ЗСУ окрема гаряча лінія, мабуть щоб не повідривали голови їм. Думаю, що там ше дуже багато трешу, але це лише те, що було помічено між робочими моментами. Всі співробітники постійно мають обов’язково писати позитивні відгуки на «отзыв юа» та «hotline», ніхто згоди не питає на те. Дають сайт з генератором тимчасових електронних пошт і перевіряють, що ти написав. Після цього, на відгуки я стала дивитися інакше. Робота в офісі: десь через тиждень роботи приходить чоловічок і каже «всі пам’ятають? Раптом якась перевірка, ти тут не працюєш, ти прийшла на коворкінг просто. Ноут має бути постійно запаролений, телеграм теж» Виплата ЗП: керівник відділу приносить оберемок грошей і починає роздавати всім, потім іде в банк і відправляє віддаленим працівникам. Скарги від клієнтів на несправності, на мишачий послід в коробках з товаром, неповну комплектацію і т.п. Самим настирливо клієнтам рекомендують писати на електронну пошту, а потім просто не відповідають на листи. Клієнти відправляють заяви з поліції вкладеннями постійно, але всім все одно. Можна ще писати довго, але хочеться, щоб пошвидше цю контору закрили і все конфіскували в них до біса.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 1/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 3/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги